Historické tabulky vítězů

8. ROČNÍK - SEZÓNA 2016/2017

1. KUJEBÁCI
2. SKGB BĚSTOVICE
3. TJ SOKOL TISOVÁ
4. POHODA
5. VLCI SUDISLAV
6. HC SRŠNI ZÁMĚL
7. TYGŘI CHOCEŇ
8. STARÁ GARDA
9. BEJCI KOLDÍN
10. HC HASIČI
11. SEŠLOST
12. VYSOKÉ MÝTO

Diplomy dle statistik:
NEJLEPŠÍ STŘELEC - ZAVŘEL Tomáš - za 31 gólů
NEJLEPŠÍ NAHRÁVAČ - ZAVŘEL Tomáš - za 30 asistencí
1. MÍSTO V SOUTĚŽI SLUŠNOSTI - POHODA - za 104 trestných minut

Diplomy dle ankety:
NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ - SEVERÝN Zdeněk
NEJLEPŠÍ HRÁČ - LUŇÁK Filip
Ankety se bohužel zúčastnily pouze Běstovice, Tisová a Vlci.

 

7. ROČNÍK - SEZÓNA 2015/2016

1. SKGB BĚSTOVICE
2. KUJEBÁCI
3. TJ SOKOL TISOVÁ
4. STARÁ GARDA
5. BEJCI KOLDÍN
6. POHODA
7. HC SRŠNI ZÁMĚL
8. HC DYNAMO BOROHRÁDEK
9. TYGŘI CHOCEŇ
10. VLCI SUDISLAV
11. VYSOKÉ MÝTO
12. HC HASIČI
13. WBH ČERMNÁ NAD ORLICÍ
14. SEŠLOST

 

6. ROČNÍK - SEZÓNA 2014/2015

1. KUJEBÁCI
2. POHODA
3. SKGB BĚSTOVICE
4. STARÁ GARDA
5. TJ SOKOL TISOVÁ
6. HC SRŠNI ZÁMĚL
7. HC HASIČI
8. SEŠLOST
9. TYGŘI CHOCEŇ
10. BEJCI KOLDÍN
11. VLCI SUDISLAV
12. VYSOKÉ MÝTO
13. HC DYNAMO BOROHRÁDEK
14. WBH ČERMNÁ NAD ORLICÍ

 

5. ROČNÍK - SEZÓNA 2013/2014

1. KUJEBÁCI
2. SKGB BĚSTOVICE
3. BEJCI KOLDÍN
4. POHODA
5. STARÁ GARDA
6. TJ SOKOL TISOVÁ
7. HC DYNAMO BOROHRÁDEK
8. HC HASIČI
9. HC SRŠNI ZÁMĚL
10. VLCI SUDISLAV
11. SEŠLOST
12. TYGŘI CHOCEŇ
13. WBH ČERMNÁ NAD ORLICÍ
14. HC SOKOL JENIŠOVICE - odstoupení k 7.10.2013

 

4. ROČNÍK - SEZÓNA 2012/2013

1. SKGB BĚSTOVICE
2. POHODA
3. KUJEBÁCI
4. STARÁ GARDA
5. HC DYNAMO BOROHRÁDEK
6. TJ SOKOL TISOVÁ
7. SEŠLOST
8. VLCI SUDISLAV
9. TYGŘI CHOCEŇ
10. BEJCI KOLDÍN
11. WBH ČERMNÁ NAD ORLICÍ
12. HC SOKOL JENIŠOVICE
13. HC HASIČI

 

3. ROČNÍK - SEZÓNA 2011/2012

1. SKGB BĚSTOVICE
2. POHODA
3. TJ SOKOL TISOVÁ
4. STARÁ GARDA
5. HC HASIČI
6. WBH ČERMNÁ NAD ORLICÍ
7. SEŠLOST
8. HC DYNAMO BOROHRÁDEK
9. BEJCI KOLDÍN
10. HC CYKLOCENTRUM CHOCEŇ
11. VLCI SUDISLAV

 

2. ROČNÍK - SEZÓNA 2010/2011

1. STARÁ GARDA
2. HC DYNAMO BOROHRÁDEK
3. HC HASIČI
4. SKGB BĚSTOVICE
5. HC CYKLOCENTRUM CHOCEŇ
6. SEŠLOST
7. VLCI SUDISLAV
8. WBH ČERMNÁ NAD ORLICÍ

 

1. ROČNÍK - SEZÓNA 2009/2010

1. STARÁ GARDA
2. HC HASIČI
3. HC CYKLOCENTRUM CHOCEŇ
4. HC DYNAMO BOROHRÁDEK
5. SEŠLOST